Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Głosowanie!

KREATYWNI: Głosowanie!

2011-03-31 redakcja
Kreatywni logo konkurs.html

Rok temu zaprosiliśmy Was do konkursu KREATYWNI. Co miesiąc dokonywaliśmy wyboru najciekawszych prac Waszego autorstwa: artykułów dziennikarskich , tekstów literackich, zdjęć i klipów wideo. Zwycięzców wyłanialiśmy w dwóch przedziałach wiekowych:  do 15 lat i od 16-25 lat. Teraz przyszła pora, aby spośród nich wybrać tą jedną, szczególnie utalentowaną osobę. W tej kwestii chcemy zdać się na Wasz gust.

Poniżej znajduje się sonda, dzięki której mogliście zagłosować na swojego faworyta. Obok każdego nazwiska, dla lepszej orientacji, umieściliśmy linki do nagrodzonych prac. Aby zagłosować należało podać adres swojego maila, na który zostanie wysłany link aktywujący. Po jego kliknięciu, Wasz głos był akceptowany. UWAGA! Można było zagłosować tylko raz i wyłącznie na jednego kandydata. W przypadku oddania kolejnych głosów, nie były one uwzględnione.

Na zwycięzcę konkursu czeka laptop. Wśród głosujących rozlosujemy natomiast nagrody książkowe. Głosowanie trwało do 30 kwietnia. Podsumowanie konkursu na łamach naszego portalu już niebawem!

#sonda#

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.